Zegarek męski Casio Edifice EFR-520SP-1AVEF Jeden z nowszych modeli Casio Edifice. Osobiście podoba mi się, w dodatku dobrze leży na ręce i gdyby nie małe „ale”, a  nic nie trzeba by więcej do szczęścia.

Otóż to małe ale to wersja specjalna tego modelu z logiem Red Bulla.  Różnica tak naprawdę kolorystyczna i jak dla mnie to wystarczy.

Dla mnie więc model z Red Bulla jest nie do przebicia. Ten pozostaje więc dla kogoś, kto gustuje w takiej kolorystyce i nie przepada za elementami kolorystycznymi z Red Bulla. Dodatkowo zostanie to nagrodzone zaoszczędzeniem „kilku groszy”.  Ja niestety nie byłbym w stanie spać mając taki na ręce i wiedząc, że jest jeszcze model w wersji specjalnej.

Cóż więcej? Ano jak to w wypadku kolekcji Edifice to żadnej nowości, setka wodoszczelności, całość w stali nierdzewnej i szkło minerale. No nie powiem przy takiej cenie zakupu chyba lepiej by było, gdyby było już szkło szafirowe, no ale cóż. Jest jak jest.

Funkcja Opis
Podświetlenie Fosforyzujące elementy na tarczy świecące w ciemności, jeśli były wystawione na światło
Datownik Tak
Stoper Dokładność 1/20 sekundy – 12 godzinny
Koperta i branzoleta Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej
Szkło Mineralne
Klasa wodoszczelności 100m / 10bar / 10atm – można spokojnie pływać, a także nurkować amatorsko bez użycia butli tlenowej
Średnica koperty 49 mm
Zegarek męski Casio Edifice EFR-520SP-1AVEF

Zegarek Casio Edifice EFR-520SP-1AVEF